• 3_stanislaw.JPG
 • 4.jpg
 • Haso_roku_2020_2021.jpg

Ogłoszenia duszpasterskie na I Niedzielę Adwentu

 1. Dziś przeżywamy I Niedzielę Adwentu. Jest to zarazem rozpoczęcie nowego roku liturgicznego pod hasłem: „Zgromadzeni na Świętej Wieczerzy”.
 2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przypada:
  • poniedziałek – wspomnienie św. Andrzeja, Apostoła
  • czwartek – wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, kapłana
  • piątek – wspomnienie św. Barbary, dziewicy i męczennicy
 3. W kancelarii parafialnej i w zakrystii można nabyć pobłogosławione opłatki i świece Caritas – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom na stół wigilijny.
 4. Roraty będą odprawiane od poniedziałku o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.
 5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca:
  w pierwszy czwartek: będziemy modlić się w intencji powołanych do służby Bożej, w tym także z naszej parafii oraz będzie Bogu polecać sprawę nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
  w pierwszy piątek: odwiedziny chorych nie będzie, jedynie w nagłych sytuacjach można prosić kapłana. O godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św. Msza św. o godz. 16.30 (roratnia) i 18.00.
  w pierwszą sobotę: zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30.
 6. Towarzystwo Przyjaciół Denkowa i Parafialny Zespół Caritas w poniedziałek (30 listopada) będą wydawać w domu parafialnym świeżą marchew (jest ok. 400 kilogramy). Chętnych zapraszamy od godz. 10.00 do 12.00 przy zachowaniu reżimu sanitarnego.
 7. Dziękujemy Ofiarodawcom za złożone ofiary na naprawę alejki wokół kościoła. Ofiary można także wpłacać na konto naszej Parafii. Numer konta: 37 8507 0004 2001 0000 4200 0001.
 8. Dziękuję Paniom z Wólki Bodzechowskiej za wykonanie wieńca adwentowego. Dziękuję Siostrze Zakonnej za ułożenie dekoracji kwiatowej w świątyni.
 9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Niedziela, Oremus grudniowy oraz czasopisma wyłożone na stoliku pod chórem.

Wszystkim parafianom, gościom, solenizantom i jubilatom
życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego. Szczęść Boże!