• 3_stanislaw.JPG
 • Remont.jpg

Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Chrystusa Króla

 1. Dziś przeżywamy uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla wszechświata, ostatnia niedziela roku liturgicznego. Od dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Zachęcamy, aby codziennie czytać Pismo św. w naszych domach.

      Nieszpory za zmarłych dzisiaj o godz. 16.30. Natomiast w tygodniu adoracja z modlitwą za zmarłych po Mszy św. o godz. 18.00.  

 1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przypada:
 • czwartek – Święto św. Andrzeja, Apostoła
 • niedziela – w przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. Jest to zarazem rozpoczęcie nowego roku liturgicznego.
 1.  W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 dokonam poświęcenia opłatki na stół wigilijny. Od poniedziałku (4 grudnia) przedstawiciele naszej parafii rozpoczną  roznoszenie opłatków oraz świec wigilijnych.
 2. W tym tygodniu przypada I piątek, sobota, niedziela miesiąca:

  - w pierwszy piątek: odwiedziny chorych od godziny 8.00. O godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św. Msza św. o godz. 16.30  i 18.00. Zapraszamy dzieci, rodziny, szczególnie dzieci przygotowujące sie do Pierwszej Komunii Świętej oraz młodzież przygotowującą się do bierzmowania.
  - w pierwszą sobotę: zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30.
  - w niedzielę: (po Mszy św. o godz. 7.30) katecheza Maryjna.
 1. Dziękujemy Ofiarodawcom za złożone ofiary na remont dachu na kościele. Ofiary można także przekazać drogą bankową na konto naszej Parafii. Numer konta: 37 8507 0004 2001 0000 4200 0001.

 

Wszystkim parafianom, gościom, solenizantom i jubilatom

życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego. Szczęść Boże!