• 3_stanislaw.JPG
 • Remont.jpg

Ogłoszenia duszpasterskie na XXXIII niedzielę zwykłą

 1. Dziś przeżywamy 33 Niedzielę Zwykłą. Nieszpory za zmarłych dzisiaj o godz. 16.30. Natomiast w tygodniu adoracja z modlitwą za zmarłych po Mszy św. o godz. 18.00.  
 2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przypada:
 • poniedziałek – wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego, kapłana
 • wtorek – wspomnienie Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny
 • środa – wspomnienie Świętej Cecylii, dziewicy i męczennicy: patronki śpiewu i muzyki. Składamy najlepsze życzenia dla scholki dziecięcej i chórowi parafialnemu na czele z Opiekunami.
 • piątek – wspomnienie Świętych męczenników: Andrzeja Dung-Lac, kapłana i Towarzyszy
 • niedziela (26 listopada) – w Zgromadzeniu Księży Sercanów będziemy przeżywać Sercański Dzień Pamięci poświęcony zmarłym Współbraciom i znaczącym postaciom z naszej historii
 • niedziela – uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.
 1. W najbliższą sobotę (25 listopada) o godz. 19.15 w naszym kościele nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie, przebaczenie i pojednanie. Zapraszamy
 2. W sobotę (18 listopada) scholka dziecięca z naszej parafii wzięła udział w przeglądzie konkursie scholek. Gratulujemy naszej dziecięcej scholii, która na festiwalu „Wyśpiewam serce” zdobyła wyróżnienie. Dziękuje ks. Jakubowi, siostrom zakonnym, opiekunom, rodzicom za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu.
 3. W sobotę o godz. 15.00 w kolegiacie Św. Michała, odbędzie się Dekanalne Spotkanie Młodzieży. Zapraszamy młodzież naszego miasta a szczególnie naszej parafii na modlitwę, spotkanie z uczestnikami Światowych Dni Młodzieży, integrację i poczęstunek. Szczególne zaproszenie kierujemy do młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Prosimy rodziców i dziadków o zachęcenie młodzieży do udziału w tym spotkaniu.
 4. Rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z klas 6-8 zapraszamy na spotkanie w najbliższą środę o godzinie 19.00 w naszym kościele.
 5. Dziękujemy Ofiarodawcom za złożone ofiary na remont dachu na kościele. Ofiary można także przekazać drogą bankową na konto naszej Parafii.: numer konta: 37 8507 0004 2001 0000 4200 0001.

 

Wszystkim parafianom, gościom, solenizantom i jubilatom

życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego. Szczęść Boże!