• 0_wielkatw.jpg
  • 2_duszpasterze.jpg
  • 3_stanislaw.JPG
  • 4.jpg

Nabożeństwa różańcowe

Październik jest miesiącem modlitwy różańcowej.

Zapraszamy do licznego udziału w  nabożeństwach różańcowych dzieci, młodzież i starszych. Tych, którym obowiązki nie pozwolą przyjść do kościoła zachęcamy do modlitwy różańcowej w domu. Włączmy się jak najliczniej w spełnienie prośby, jaką w Fatimie skierowała Maryja do trojga pastuszków mówiąc: „odmawiajcie codziennie różaniec”. Z woli papieża Franciszka tegoroczny miesiąc październik będzie nadzwyczajnym miesiącem misyjnym - pamiętajmy podczas różańcowych modlitw o misjach.

 

Nabożeństwa różańcowe będą się odbywały w październiku każdego dnia

o godz. 16.30

 

Zachęcamy dzieci, aby na nabożeństwa przynosiły zrobione przez siebie - i podpisane imieniem i nazwiskiem - serduszka. Po każdym nabożeństwie (od poniedziałku do piątku) odbędzie się losowanie dwóch serduszek i dzieci, które je zrobiły zabiorą do domu na jeden dzień figurkę Maryi.

Wszystkim chętnym dzieciom po tych nabożeństwach (również od poniedziałku do piątku) będą rozdawane naklejki na plansze. Na koniec października odbędzie się losowanie spośród tych, którym uda się zebrać wszystkie naklejki - dwójka wylosowanych dzieci zabierze już na stałe do swojego domu figurkę Matki Bożej.