• 0_wielkatw.jpg
  • 2_duszpasterze.jpg
  • 3_stanislaw.JPG
  • 4.jpg

I Komunia Święta

W niedzielę 19 maja w naszej Parafii miała miejsce uroczystość pierwszej Komunii św. Mszy Świętej o godz. 11.30 przewodniczył ks. proboszcz Adam Gucwa SCJ, który wygłosił także do zebranych okolicznościowe kazanie.

Liturgia rozpoczęła się przed kościołem, gdzie rodzice udzielili błogosławieństwa swoim dzieciom. Następnie wszyscy ze śpiewem na ustach weszli do naszej parafialnej świątyni.

Po raz pierwszy Pana Jezusa do swojego serca przyjęło w tym roku 11. dzieci. Na Mszy Świętej oprócz rodziców, rodzin oraz bliskich obecni byli także wychowawcy. Warto wspomnieć, że dzień wcześniej dzieci te i ich rodzice wzięli udział w nabożeństwie, które poprzedzało ich spowiedź.

 

Dzieciom pierwszokomunijnym życzymy dużo radości i wierności
Chrystusowi pozostającemu z nami pod postacią Chleba.

Zapraszamy do galerii...