• 0_wielkatw.jpg
  • 1_ALLELUJA.jpg
  • 2_duszpasterze.jpg
  • 3_stanislaw.JPG
  • 4.jpg

105. urodziny naszej Parafianki

W czwartek, 28 marca, nasza Parafianka p. Władysława Zięba obchodzi 105. urodziny. Niewielu ludziom jest dane dożyć 100 lat, a nasza p. Władzia już znacznie tę granicę przekroczyła, z czego bardzo się cieszymy. Z tej okazji naszej Parafiance przesłał życzenia ordynariusz naszej diecezji - bp Krzysztof Nitkiewicz, a na internetowej stronie Diecezji Sandomierskiej pojawił się też wywiad z Jubilatką.

Wywiad z p. Władysławą na stronie diecezjalnej...

 


Naszej dostojnej i wspaniałej Jubilatce, p. Władysławie Zięba, na każdy dzień życia,

życzymy wielu łask Bożych, nade wszystko Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i Świętych,

a także zdrowia oraz ludzkiej życzliwości i pomocy.

Szczęść Boże!

W niedzielę, 31 marca br., na uroczystej Mszy Świętej o godz. 11.30, której przewodniczył ks. proboszcz Adam Gucwa SCJ, modliliśmy się w intencji naszej dostojnej Jubilatki p. Władysławy Zięby. Prosiliśmy Boga dla niej o Jego błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia. Pod koniec Eucharystii była okazja do złożenia życzeń p. Władysławie, co uczynił najpierw ks. Proboszcz, a następnie przedstawiciele samorządów lokalnych i społeczności denkowskiej (m. in . przedstawicielka p. Wojewody Świętokrzyskiej Agaty Wojtyszek, p. Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński, Prezes Towarzystwa Przyjaciół Denkowa i zarazem przedstawiciel Rady Parafialnej p. Leszek Pasek, przedstawicielka Rady Osiedla Denków). Na tej doniosłej uroczystości były też lokalne media oraz TVP3 Kielce. Poniżej można znaleźć linki do medialnych relacji.

Zapraszamy do galerii...
TVP3 Kielce...
Gazeta Ostrowiecka...
ostrowiecswietokrzyski.naszemiasto.pl...
ostrowiecnews.pl...